Schaduwfoto Saar
Hand in hand met papa en mama
Op 11 oktober 2013 werden wij voor het eerst ouders van ons prachtige kleine meisje Saar. Bij de 20 weken echo bleek ze een open ruggetje te hebben. Dusdanig ernstig dat wij voor een onmenselijke beslissing kwamen te staan. We besloten de zwangerschap af te breken en haar alle leed te besparen. Met 21 weken en 3 dagen werd onze kleine Saar geboren. Zo mooi en zo perfect!
Ieder jaar op 11 oktober doen we iets bijzonders om haar geboortedag te vieren. Samen met haar 2 kleine broertjes Noud en Loek maken we er altijd een feestje van. Ook dit jaar wilden we weer iets bijzonders doen. Een schaduwfoto stond al even hoog op ons verlanglijstje. Na even te googlen kwam ik op de pagina van Dasja terecht en was ik meteen verliefd op de prachtige schaduwfoto’s die ik daar zag! Snel een mailtje gestuurd en wat onwijs bijzonder dat ze op 11 oktober nog een plekje voor ons had!
Het beloofde een zonnige dag te worden en we keken er erg naar uit. Bij de fotolocatie aangekomen, stond Dasja al op ons te wachten. Wat een prachtige locatie had ze uitgekozen! Tijdens de shoot hebben we ontzettend veel lol gehad met onze jongens en was het ook heel bijzonder dat we juist op deze bijzondere dag deze fotosessie in het teken van Saar mochten doen. En ondanks dat kleine Loek er niet zoveel veel zin in had, wist Dasja hem toch steeds af te leiden en hem leuk op de foto te zetten.
Lieve Dasja, bedankt voor deze bijzondere ervaring en voor de prachtige foto’s. In het bijzonder natuurlijk de foto die ons gezin ook voor het oog compleet maakt!
Liefs John, Rianne, Saar*, Noud en Loek
Rianne is een blog gestart over haar leven als deels onzichtbare mama. In deze blog laat ze zien hoe hun dochter en zus Saar zichtbaar deel uitmaakt van het gezin. Je kunt haar volgen via SaNoLo.
Wat een prachtige blog, heel bijzonder om de dag zo volmaakt te maken met een geweldig resultaat super mooie gezinsfotos.
Dank je wel Deborah, ja echt heel bijzonder zo op deze voor hun speciale dag.
Prachtig! Waardevolle foto’s.
Lijkt mij ook onwijs bijzonder om dit met ons gezin te doen en ons overleden zoontje.
Jullie hebben een prachtig gezin.
Lief dank je wel Mariska, wat een verdriet om je zoon te verliezen!
Jullie zijn meer dan welkom. Lieve groet, Dasja
Trots op mijn lieve zusje!
“In ons leven zo aanwezig
Dat je bijna tastbaar bent
Voor menigeen onzichtbaar
Maar in ons hart zo heel bekend
Nu zichtbaar in ons midden
Zoals ik je al voor me zag
Een schaduw in ons leven
Aanwezig elke dag”
Wat een prachtig gedicht zeg, zo treffend, zo waar. Dank je wel Corine!